KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325260

nr 1432 5260

Oidentifierad konstnär, strand. Signerad. Olja på duk, 30x39, yttermått inklusive ram: 49x57 cm

Utrop:

300 kr

måndag 22 november 2021
kl 20:11:33

Rörstrand